Reģistrācija:

Reģistrācija Drift King of RTRiga sacensību Dalības maksa ir ziedojums, vismaz 1 €.

Grupu sadalījums: 

Dienu pirms posma (sestdien) dalībnieki tiks sadalīti grupās. Grupu saraksts tiks publicēts noteiktā kanālā 🎲-grupas .

Pievienošanās serverim:

Sacensību dienā katra grupa tiks aicināta pievienoties serverim atsevišķi. Kad esat pievienojies serverim, noteikti pārliecinieties ka jūsu IN GAME CHAT ir atvērts.
Treniņbraucieni: Sacensību serverī varat veikt treniņbraucienus, līdz tiekat uzaicināts atgriezties pitos. Kad tiek parādīts norādījums, spēles čata logā “PIT PIT PIT”, tad nekavējoties jaatgriežas savā pit vietā.
Sacensību sākšana: spēles čata logā jūs tiksiet uzaicināts uz startu ar savu vārdu. Jūsu spēles segvārdam ir jābūt jūsu īstajam vārdam. Jūsu brauciena sākums tiks dots ar luksofora palīdzību. 

Lejupielādējiet luksaforu (Tsujigiri semaphore) https://rtriga.lv/.

Nobraucienu pabeigšana: 

Pēc pirmā brauciena (pabeigta vai nepabeigta) jums ir jāatgriežas startā, braucot. Teleportēšanās uz startu atļauta tikai ar tiesnešu atļauju. Ja jūs teleportējaties uz startu bez atļaujas, otrajā braucienā tas tiks skaitīts kā 0.

Servera atstāšana: 

Ja jums ir jāatstāj serveris, noteikti dariet to, kamēr neviens cits nebrauc.

Tandēma braucieni: 

Tandēma braucienos dalībnieki tiks sadalīti jaunās grupās un izsaukti uz sacensību serveri 🎲-grupas kanālā. Viss pārējais tandēma braucienos ir tāpat kā kvalifikācijā.
Rezultātu gaidīšana: Pēc saviem tandēmu braucieniem apstājieties pēc finiša līnijas un gaidiet rezultātu paziņošanu.

SACENSĪBU DALĪBNIEKI UN NOTEIKUMI

 Virtuālais drifts ir reālas sacīkšu pieredzes simulācija, izmantojot spēles programmatūru un aparatūru. Tas ietver stūres bāzi ar Force Feed Back (turpmāk tekstā – FFB), pedāļu un, iespējams, citu ievades ierīču izmantošanu, lai kontrolētu automašīnu spēlē ar reālistisku braukšanas pieredzi.

⦁ Drifts ir automašīnas vadīšana kontrolētā sānslīdē pa iepriekš noteiktu, atbilstoši iezīmētu trasi, kuru subjektīvi vērtē sacensību vērtējošie tiesneši, ko var izpildīt arī virtuālajā vidē.
⦁ Sacensību laikā Dalībniekiem, nav tiesību rīkoties agresīvi (rakstīt komentārus lamāties, žestikulēt vai kā citādi aizvainot vai draudēt tiesnešiem vai rīkotājam, citiem sportistiem). Šāda rīcība tiks tulkota kā nesportiska rīcība par ko var pienākties sods, turpmākā piedalīšanās sacensībās Dalībniekam ir ar brīdinājumu un atkārtotas nesportiskas rīcības gadījumā Dalībnieks var tikt izslēgts no sacensībām.
⦁ Braucieni sākas dienaskārtībā paredzētajā laikā. Tikai pats braucējs ir atbildīgs par braucēja un automašīnas savlaicīgu ierašanos uz brauciena startu.
⦁ Sacensību dalībniekiem savos braucienos jāizmanto stūres bāze ar FFB
⦁ Sacensību dalībniekam jābūt atvērtam teksta logam spēlē
⦁ Sacensību mašīnām nedrīkst tikt mainīta vai jebkādi mainīta Data (automašīnas fizikas, spoileri, diski utt).
⦁ Abi kvalifikācijas un tandēmu braucieni tiek braukti ar vienu riepu pāri.
⦁ Teleportēšanāš uz pitiem pēc pirmā brauciena tikai ar tiesnešu atļauju.* *Atļauja jāprasa spēles teksta logā.
⦁ Teleportēšanās uz pitiem, bez tiesnešu atļaujas: Kvalifikācija, Tandēmu otrs brauciens tiek ieskaitīts kā 0 (nulle) punkti.
⦁ Sacensību dalībniekiem, sacensību norises laikā jāatrodas savā pitu vietā, līdz netiek izsaukts tavs vārds spēles teksta logā.
⦁ Neatrašanās savā pitu vietā, kamēr nav izsaukts tavs vārds. Pēc otrā brīdinājuma, kas tiks izteikts spēles teksta logā, tiks liegta tālāka piedalīšanās posmā.
⦁ Vērtējamais brauciens sākas mirklī, kad sacensību automašīna šķērso starta līniju un beidzas, kad automašīna šķērso finiša līniju. Finiša līnija jāveido kā dubulta konusu līnija trases abās pusēs.

PRIVĀTIE AUTO DIZAINI (Livery) Nosacījumi

Ikviens braucējs kas reģistrējoties posmam būs noziedojis vismaz 5€, būs iespēja sacensību laikā izmantot savu privāto auto dizianu. 

Kas būs redzams citiem gan kvalifikācijas, gan galvenā turnīra laikā. 

Personīgais auto dizains nav obligāts.

NOTEIKUMI:

⦁    Katram individuālajam dizainam, jābūt redzamiem OBLIGĀTAJIEM sponsoru logo.  (  Lejuplādes links  )

⦁    Drift King of RTRiga logo jābūt novietotam uz automašīnas durvīm.

⦁    Logo krāsas drīkst mainīt, lai pielāgotu savam dizainam.

⦁    Dizains nedrīks aizņemt vairāk kā 25mb sazipots, un 30mb pēc atzipošanas

⦁    Auto dizainam drīks pievienot gaismas zem mašīnas, bet tās nedrīkst pulsēt vai citādi novērst braucēju un tiesnešu uzmanību.

⦁    Iesniegtā dizaina zip failā jābūt sakartotam pa folderiem – [Izvēlētā mašīna] \ [Skins] \ [Jūsu vārds]. Piemērs – tsujigiri_pro_rps13_2jz\skins\E_Lasmanis

KATEGORISKI AIZLIEGTS

⦁    Noņemt, vai nomainīt jebkādas automašīnas detaļas.

⦁    Pulsējošas gaismas.

⦁    Mainīt toņus vai cauredzamību vējstiklam kā arī sāna logiem. 

⦁    Jebkādas manipulācijas ar bremžu gaismām .

⦁    Dizaini nedrīkst saturēt aizvainojošus, vulgārus vai 18+ elementus.

 

Dizaini, kas pārkāpj šos noteikumus, netiks atļauti piedalīties sacensībās un organizators mainīs to uz oriģinālo Drift King of RTRiga dizainu.

Dizainu iesniegšana, slēgsies kopā ar reģistrāciju katram posmam.

 

dizainu iesniegšanas kārtība vēl tiks precizēta.

 

Atcerieties ievērot noteikumus un vēlu jums visiem veiksmi!